CHANGERSLA içinde hayal olan ve hayalini gerçekleştirmek için çok uzun yollar gittikten  sonra hayalini yeni bir masala çeviren bir masalın adı CHANGERSLA özenerek düşünerek ve sürekli yenilik ve farklılıkla Ürünlere sahip Tasarım Teknoloji ve İnovasyon Odaklı modüler Fashion Art’ın ilk temsilcisidir.

Sıradanlık yerine Değişimi motto edinmiş Sınırsız Kişiselleşebilen ürünleri kendisiyle bir tutan Tasarım ve yeniliği moda olarak benimseyen kitlelerin yeni arkadaşı CHANGERSLA

Teknolojimiz ve Orjinal İş Fikrimiz ;

Nano teknolojik kumaş

0.01 micron inceliğindeki kumaşlar birbirine yuzlerce kez kitlenme özelliği sayesinde Tek bir ürünle aldığınızda Tak çıkar Değiştir konsepti ile yüzlerce farklı tasarımı kullanabilirsiniz.

Dünyada tekstil sektöründe bir türk markası yepyeni bir trend ve inovasyon getirmiş oldu.

2014 Yılında Tek bir Tshirt ile binlerce farklı tasarımı Nasıl değiştirerek kullanabiliriz diye sorduk ?

Beş gün boyunca hiç uyumadan araştırdık ,araştırdık ve yine araştırdık Dünyada böyle bir ürün olmadığını anladık,Bu ürünü üretmek ve Dünya tekstil sektörüne bir imza atma hayali ile İtü Teknokent ve Laboratuarlarda tam 4 yıl boyunca Arge projemiz üzerinde çalıştık ,hem de hiç bir gelirimiz olmadan sadece hayalimiz vardı .

2015 ve 2016 yıllarında patent başvurularımızı yaparak hem teknolojimizi hem de inovatif iş fikrimizi koruma altına aldık.

ABD ve Avrupa dahil olmak üzere Türkiye’ de tekstil sektöründe ve Girişimcilik eko sistemin de destek ,hibe ve ödüller kazandık.

Dünyanın en büyük Moda firmaları Bu küçücük girişimin kapılarını çaldılar ,iş fikrimizi satın almak istediler ama vermedik . Dünya Çapında bir inovasyon yapmıştık ama dünya çapında bir marka olmak en büyük hayalimizdi.

Yeni bir iş modeli geliştirerek Ürünlerimize DÜNYADA ilk olarak ÖMÜR BOYU BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ verdik. 2 yıl boyunca bu iş modelini test ettik ,değişim oranlarını ,müşteri geri dönüşümlerini ve Stanford üniversitesi bize Tekstil alanında en iyi iş modeli ödülü verdi.

Yola yeni çıktık biliyoruz hedeflerimiz Dünyanın en sevilen markalarından olmak ve Tüm dünyada satılan ürünlerimiz ile Türkiye’nin ilk Dünya markası olmak  … 

 

Ceo

Ertürk Tezcan
CEO / Founder

Dünyada ilk; Tasarımı Değişebilen Tekstil Ürünleri (Changersla) Ceo

Alper Abilyondlu
art desıgner

Tek Ürün; Milyonlarca Değişebilen Tasarım (Changersla) Art Designer

Bora Aydın
Cto

Tekstilde Ürünlerinde Değişim Başladı; (Changersla) Cto

Filiz Filizli
Cfo

Modüler Fashion Art: (Changersla) Cfo